Kenan (Tarsus) ,   Slm güzel insan Erdal güneyden saklımdasın parcasını dinletirseniz anılarımı sizin sayenizde yad etmiş olacam saygılar...    |           Hakan Arık (İstanbul) ,   Selim Oğur Biçilmiş Kaftan çalar mısınız...    |           Nilay (İstanbul) ,   Silivri 6 nolu f1 koğuşunda canım dan çok sevdiğim mehmet bayar için yıldız tilbe çat kapı şarkısını istiyorum...    |           Mustafa Furkan (Eskişehir ) ,   Deniz üstü köpürür lütfen pınar hanım teşekkürler:)...    |           Furkan (Eskişehir ) ,   Selamlar selamlar bu benim öyküm lütfen saygılar 😂😂...    |           Timur (Siverek) ,   İnsan geceleri bastırdığı duygunun esiri olur sayın RadyoMetropol. Cemal Süreya-Keşke yalnız bunun için sevseydim seni...    |           Havva Erol (Kayseri) ,   Iyi yayınlar Pınarcığım seni burada görmek çok güzel 😊 Sezen Aksu'dan 'Iki Gözüm' parçası benden sana gelsin 🤗...    |           Nujin (Mersin) ,   Günaydın barış, uzun zaman olmuş dinlemeyeli. Kahraman deniz-garezi var 🙏🏼 ...    |           Alican karakakaş (MERSİN) ,   Mezitli belediye personellerine ve özellikle BARDAK HÜSEYİN ABİME hayırlı sabahlar diliyorum ve işçisin sen işçi kal şarkısını istiyorum ...    |           Erhan çakıroğlu (Ankara) ,   Tarsusda sizi dinlemeye o kadar alıştımki başka radyolar tat vermez oldu. Umarım bir gün Anakarada da radyo üstünden bu kaliteyi dinleyebilirim. İstek parça onur akın dan herhangi bir parça olur. Teşekkür ederim. ...    |           Hüseyin Subaşı (Kızkalesi) ,   Mersin'den herkese selamlar...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

 

Radyo Metropol, 1992 yılının Aralık ayında kurulmuştur. Daha sonra Radyo ve Televizyon Kanunu gereğince anonim şirketini kurmuş, teknik ve diğer konularda istenilen standardı sağlamış, yayınını 26 yıldır kesintisiz olarak sürdürmektedir. Yayınımız, batıda Mersin’den Susanoğlu’na kadar; doğuda Adana’ya kadar sahil bandında ve dağların eteklerinde bulunan tüm ilçe, belde ve köylerde dinlenebilmektedir.

Radyo Metropol, kuruluşundan bugüne kadar programlı yayıncılığı ilkeli ve istikrarlı bir şekilde uygulamış, Mersin’de yerel radyoculuğun okulu ve öncüsü olmuştur.

Radyo Metropol, reklam ve tanıtımını yaptığı yüzlerce işletmeye kazandırmış ve kazandırmaya devam etmektedir. Bir kent radyosu olan radyomuz, Mersin’in yararına bir çok sosyal, sanatsal, kültürel, çevresel ve ekonomik etkinliğe doğrudan katılmış, birçoğuna da sponsor olarak dolaylı destek vermiştir. Herkese seslenmeyi hedef alan genel nitelikli, tarafsız, birleştirici ve yapıcı yayıncılığı ilke edinen radyomuzda, kentimiz mozaiğindeki bütün renkler kendilerini ifade edebilecek bir kürsü bulabilmektedirler. 

101.8 frekansından yayın yapmakta olan radyomuzda Türkçe pop ağırlıklı olmak üzere hedef dinleyici kitlemizin isteklerine uygun olarak halk müziği, sanat müziği ve özgün müziğimizin kaliteli şarkılarına da yer verilmektedir.   

 

Radyo Metropol, insana ve onun temel haklarına saygılı, istikrarlı, düzeyli, yansız ve kaliteli yayıncılığı ile Mersinliler’in zihninde güvenilir ve itibarlı bir marka olabilmeyi başarmıştır. Bu başarısı, gerek Mersin’deki birçok sivil toplum kuruluşu gerekse Türkiye düzeyinde faaliyet gösteren yayın organı ve kuruluş tarafından ödüllendirilerek tescil edilmiştir. Radyo Metropol merkezi Ankara’da bulunan Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği tarafından 2001 yılı Türkiye “En Başarılı Yerel Radyo” ödülü ile ödüllendirilmiştir. Radyo Metropol, 1998 yılından beri web yayını ve 20 yıldır İnternet üzerinden bütün dünyaya ulaştırdığı ONLİNE yayını ile bu alanda da yenilikçi ve ilk olma özelliğini sürdürmektedir.

Reklamlar saat 06:00 dan 23:30’a kadar her yarım saatte bir yayınlanmaktadır. 

 

 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2017                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur